nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

działka inwestycyjna ( sprzedaż )

579/1333/OGS

Numer:
579/1333/OGS
Miasto:
LACHOWICE
Cena:
5 000 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
58,54 PLN mkw
Powierzchnia:
85413.00 m2
Droga dojazdowa:
utwardzona
Media - prąd:
TAK

Opis

Sprzedamy kompleks kilkunastu działek o łącznej powierzchni 8,54 ha położonych w miejscowości Lachowice / Mizioły w gminie Stryszawa w powiecie Suskim. Działki usytuowane w Beskidzie Żywieckim na stoku wschodnim, w otoczeniu lasu, o zróżnicowanych powierzchniach, kształtach i koncie nachylenia. Posiadłość dla osób szukających ustronnego azylu i wyjątkowa nieruchomość dla inwestora poszukującego idealnego miejsca do stworzenia np. osady całorocznych domków do wynajęcia w otoczeniu przyrody, itp.. Sąsiedztwo lasu, brak ścisłej zabudowy i widok na góry to główne jej atuty.
W skład nieruchomości wchodzą następujące parcele
1) Działki budowlane o powierzchniach 1690 m kw, 1860 m kw, 2504 m kw, 2976 m kw, 3611 m kw, 3801 m kw - w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jedna działka o powierzchni 3611 m kw zabudowana jest domem drewnianym nie nadającym się do zamieszkania oraz drewnianym budynkiem gospodarczym - oba budynki do kapitalnego remontu lub rozbiórki.
2) 4 działki zespolone ze sobą o łącznej powierzchni 35165 m kw (3,5 ha), z dostępem do drogi gminnej utwardzonej, zabudowane w początkowej części domem jednorodzinnym murowanym, w stanie surowym (budowa rozpoczęta ok. 1990 roku). Budynek dwukondygnacyjny, z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej ok. 120 m kw - w obecnym stanie do remontu, przebudowy, ew. rozbudowy - możliwość indywidualnej aranżacji. Na terenie działki mamy prąd, nieopodal domu znajduje się niewielkie źródełko. Działka od strony drogi dojazdowej oraz w środkowej części porośnięta jest trawą, końcowa część działki oraz jej obrzeża są zakrzewione i zalesione. Cały teren jest lekko nachylony w kierunku północnym, a z samej działki mamy szeroką panoramę widokowa na góry i okolicę. Część działki ok. 0,5 ha w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenach zabudowy zagrodowej, pozostały teren to grunty rolne predysponowane do zalesień lub z możliwością zalesienia.
3) Pozostałe 9 działek o łącznej powierzchni 33806 m kw (3,38 ha) położone częściowo w bezpośrednim sąsiedztwie działek budowlanych jak i odrębnych zespołach w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego są to tereny gruntów rolnych predysponowane do zalesień lub z możliwością zalesienia oraz tereny lasów (ok.1,5 ha).
Tak zróżnicowane działki stwarzają duże możliwości ich sukcesywnego i różnorodnego zagospodarowania.
W sąsiedztwie większość działek niezagospodarowanych, pojawia się luźna, pojedyncza zabudowa siedliskowa (drewniane domy i zabudowania gospodarcze).
Stan prawny nieruchomości uregulowany. Cena podlega negocjacji. Dodatkowe informacje do uzyskania po kontakcie telefonicznym - kom. 603 - 413 - 413 Barbara StańczykWięcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.