nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

działka budowlana ( sprzedaż )

575/1333/OGS

Numer:
575/1333/OGS
Miasto:
KIELCE, ZAGÓRZE
Ulica:
Zagórska
Cena:
315 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
104,06 PLN mkw
Powierzchnia:
3027.00 m2
Droga dojazdowa:
utwardzona

Opis

Sprzedamy działkę budowlano-usługową / inwestycyjną, położoną w południowo-wschodniej części Kielc, pomiędzy ulicami Zagórską i Prochownia. Powierzchnia działki - 3027 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 19 m na 160 m. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczeniem podstawowym działki są usługi, a przeznaczenie dopuszczalne pozwala wbudować wbudynek usługowy (wyłącznie na kondygnacjach powyżej parteru) jeden lokal mieszkalny, stanowiący niewięcej niż 40% powierzchni użytkowej budynku usługowego. Działka położona na wzniesieniu z lekkim nachyleniem w kierunku północno-wschodnim. Zgodnie z planem zagospodarowania ma przebiegać droga miejska równolegle do ulicy Zagórskiej, która spowoduje podział działki na dwie o powierzchniach 1544 m2 (usługi + mieszkanie - z dopuszczeniem budowy budynku w granicy) i 969 m2 (usługi - nakaz ukształtowania zwartej pierzei wzdłuż ulicy, czyli zabudowa na całej szerokości działki). Bezpośrednio na działce nie ma przyłączy, jeśli chodzi o media i obecnie działka nie ma bezpośredniego dostępu do drogi - do czasu realizacji inwestycji drogowej w tym rejonie pozostaje na drodze decyzji sądowej lub w porozumieniu z sąsiadem ustanowienie służebności drogi koniecznej. Cena podlega negocjacji. Dodatkowe informacje do uzyskania po kontakcie telefonicznym tel. 603-413-413 Barbara StańczykWięcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.