nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

obiekt handlowo_uslugowy ( sprzedaż )

87/1333/OOS

Numer:
87/1333/OOS
Miasto:
KIELCE, OS. JANA KOCHANOWSKIEGO
Cena:
2 880 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
4 247,79 PLN mkw
Powierzchnia:
678.00 m2
Liczba pokoi:
15
Piętro:
2
Liczba pięter:
2
Rok budowy:
2003
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Ochrona:
TAK

Opis

Sprzedamy dochodowy budynek usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach - w niewielkiej odległości od ul. Tarnowskiej.
Budynek dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, ocieplony i otynkowany. Dach o konstrukcji drewnianej, mansardowy, pokryty blacho-dachówką. Obiekt wybudowany w 2003 r.
Piwnica wykorzystywana do prowadzenia działalności gospodarczej - posiada niezależne wejście - wys. 2,5 m, powierzchnia 175,80 m kw 3 duże pomieszczenia + zaplecze socjalne magazyn, toaleta, biuro, korytarz.
Parter - 2 niezależne wejścia (główne od ulicy i dla dostawy towarów od tyłu z rampą rozładowczą) - wys. 3,30 m, pow. 178 m kw sala sprzedaży, magazyn, biuro, toalety, pomieszczenie socjalne, korytarz.
Piętro - dojście poprzez klatkę schodową - wys. 3,30 m, pow. 179 m kw pomieszczenie w kształcie litery L - otwarta przestrzeń ok. 100 m kw, pozostałą powierzchnię zajmują 2 pomieszczenia biurowe, toaleta i korytarz + dodatkowe pomieszczenie socjalno-magazynowe z niezależnym wejściem z klatki schodowej, 2 balkony.
Poddasze - pow. 145 m kw 5 pomieszczeń biurowych, toaleta, pomieszczenie socjalne, korytarz.
Media budynek wyposażony w instalację elektryczną (siła), wodno-kanalizacyjną, gazową, alarmową, telefoniczną, zainstalowane klimatyzatory. Każda kondygnacja ogrzewana indywidualnie za pomocą pieca gazowego (piece instalowane w 2019 r.) - oddzielne liczniki gazowe, oddzielne liczniki na prąd dla każdej kondygnacji, woda rozliczana wg wskazań podliczników.
Cały teren wokół budynku wyłożony kostką, przed budynkiem od strony ulicy znajduje się parking dla najemców, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa zarówno o przeznaczeniu usługowym jak i mieszkalnym.
Obecnie wszystkie lokale w budynku są wynajęte.
Bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych.
Dzięki obecnemu układowi otwiera się bardzo szeroki wachlarz możliwości wykorzystania nieruchomości. Dodatkowe informacje do uzyskania pod nr tel. 603-413-413 Barbara Stańczyk.Więcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.