nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

dom wolnostojacy ( sprzedaż )

473/1333/ODS

Numer:
473/1333/ODS
Miasto:
KOWALA
Cena:
370 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
3 162,39 PLN mkw
Powierzchnia:
117.00 m2
Pow. działki:
600.00 m2
Liczba pokoi:
4
Liczba pięter:
1
Rok budowy:
1978
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Piwnica:
TAK

Opis

Sprzedamy mieszkanie z działką i garażem stanowiące 1/2 udziału w nieruchomości położonej w miejscowości Kowala - gmina Sitkówka Nowiny, na pograniczu z Bilczą, w odległości 13 km od centrum Kielc. Działka o powierzchni 1200 m kw zabudowana jest domem dwurodzinnym, wolnostojącym. Nieruchomość ma ustalony i określony sposób użytkowania udziałów przez współwłaścicieli. Mieszkanie obejmuje 1 piętro budynku - ma powierzchnię 117 m kw, na którą składają się 4 pokoje w tym jeden z kominkiem i wyjściem na duży taras, kuchnia, łazienka, toaleta i przedpokój. Dojście na piętro poprzez wyłączną klatkę schodową. Dodatkowo właściciele użytkują strych (jednolita powierzchnia) oraz połowę pomieszczeń w przyziemiu - są to 3 pomieszczenia gospodarcze typu warsztat, spiżarnia i kotłownia. Działka rozgraniczona ogrodzeniem, do wyłącznego korzystania pozostaje część ok. 440 m kw przylegająca do ulicy i z bezpośrednim wjazdem z drogi publicznej. Na tej części działki stoi garaż 1-stanowiskowy, o konstrukcji drewnianej, ocieplonym i otynkowanym, z dachem pokrytym blachą. Mieszkanie ogrzewane przy pomocy dwu-funkcyjnego pieca gazowego BUDERUS, woda i kanalizacja miejska, liczniki oddzielne. Nieruchomość dostępna zaraz po sprzedaży. Cena podlega negocjacji. Lokalizacja bardzo dobra, blisko do terenów zielonych i dużego kompleksu leśnego, jak również do całej infrastruktury miejskiej.
Możliwość obejrzenia nieruchomości po ustaleniu i umówieniu telefonicznym dogodnego terminu - tel. 603 - 413 - 413 Barbara StańczykWięcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.