nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

działka inwestycyjna ( sprzedaż )

562/1333/OGS

Numer:
562/1333/OGS
Miasto:
KIELCE
Ulica:
Szybowcowa
Cena:
747 500 PLN kalkulator
Cena za mkw:
250 PLN mkw
Powierzchnia:
2990.00 m2
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Media - prąd:
TAK
Media - woda:
TAK

Opis

Sprzedamy teren o powierzchni 2990 m kw, położony w Kielcach przy ul. Szybowcowej. Działka w kształcie trapezu, szer. 30 m. Uzbrojenie prąd na działce, woda w drodze (17 m), światłowód na działce. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, każda inwestycja musi być poprzedzona uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy. Lokalizacja korzystna, łatwe połączenie komunikacyjne z centrum miasta, w okolicy hotel AVIATOR. Położenie działki i jej parametry sprzyjają wykorzystaniu terenu pod działalność gospodarczą, inwestycyjną. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Okolica spokojna. Cena podlega negocjacji. Więcej informacji do uzyskania po kontakcie telefonicznym kom. 603-413-413 Barbara StańczykWięcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.