nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Katalogi projektowe » PRZETARG » Kontakt »

Szczegóły Oferty

działka rolna ( sprzedaż )

553/1333/OGS

Numer:
553/1333/OGS
Miasto:
CZERWONA GÓRA
Cena:
125 000 PLN kalkulator
Cena za mkw:
7,44 PLN mkw
Powierzchnia:
16800.00 m2
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Media - prąd:
TAK

Opis

Sprzedamy nieruchomość rolną położoną na obrzeżach miejscowości Czerwona Góra, gmina Sadowie, powiat opatowski. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 1,68 ha, na którą składają się 3 działki o pow. 1,29 ha 0,22 ha i 0,17 ha, położone w jednym rejonie o zróżnicowanych kształtach. Część obszaru ok. 1,2 ha wykorzystywana jest rolniczo, pozostały teren jest zakrzewiony i zadrzewiony. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się w większości pola uprawne oraz tereny zielone i zakrzewione.
Nieruchomość położona jest na wzniesieniu, z którego rozpościera się rozległa panorama widokowa na okolicę. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - w planach działka w całości znajduje się na terenach rolnych. Łączna klasyfikacja gruntów
Br R IIIa - 0,07 ha
R IIIa - 0,49 ha
R IIIb - 0,46 ha
R V - 0,40 ha
Ps VI - 0,26 ha.
Stan prawny uregulowany. Zakup całej nieruchomości bezpośredni przez rolnika indywidualnego lub przez osobę nie spełniającą tych wymogów - za zgodą Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) - pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Cena podlega negocjacji. Więcej informacji do uzyskania pod nr tel. 603 413 413 - Barbara Stańczyk.Więcej zdjęć przedmiotowej nieruchomości i podobnych ofert znajdą Państwo na stronie naszego biura. Zapraszamy

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Barbara Stańczyk
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 1929
tel: 603413413
email: biuro@siedliskokielce.pl

 
SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk
ul. Niska 2H / 1
25-317 Kielce
tel.: +48 603 413 413
email: biuro@siedliskokielce.pl
Wyślij ofertę na e-mail

Jeśli chcesz dostać tą ofertę w e-mailu,
podaj swój adres.
 
 

Prześlij wiadomość do naszej firmy
Imię i Nazwisko 
Telefon 
E-mail 
Treść zapytania 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIEDLISKO Nieruchomości Barbara Stańczyk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.